MAKIJAŻ

 

Jako jedyny gabinet kosmetyczny w Polsce wykonujemy makijaż z wykorzystaniem profesjonalnej marki DIEGO DALLA PALMA MILANO, stworzonej przez włoskiego kreatora wizerunku Diego Dalla Palma. To, co w szczególności wyróżnia markę to soczyste kolory pomadek i błyszczyków, doskonale napigmentowane, trwałe cienie do powiek w pięknej gamie kolorystycznej, podkłady dostosowane do różnych potrzeb skóry, tusze do rzęs pozwalające stworzyć dowolny efekt od delikatnego podkreślenia oprawy oczu do efektu scenicznego, a także innowacyjne produkty do podkreślenia i optycznego zagęszczenia brwi.

 


 

Profesjonalny makijaż podkreśli urodę oraz zapewni nieskazitelną cerę w każdym momencie, kiedy tego potrzebujesz. Ślub, ważna okoliczność, sesja fotograficzna, studniówka, randka, rozmowa kwalifikacyjna, spotkanie, a może po prostu Twój czas, kiedy chcesz wyglądać wyjątkowo.
 

Nasz makijaż jest dostosowany do oczekiwań, urody, potrzeb i wieku skóry, a także okazji, na którą jest przygotowywany.
 

Wykonujemy również makijaż dla panów. Odpowiednio wykonany makijaż dla mężczyzny jest niezwykle ważny w dniu ślubu, przed sesją fotograficzną lub wystąpieniem w telewizji. Pomaga ukryć niedoskonałości skóry, niweluje czerwienienie się oraz błyszczenie skóry, które bezlitośnie wyłapuje obiektyw.


W naszym gabinecie można dokonać zakupu kosmetyków do makijażu DIEGO DALLA PALMA MILANO!

 

 • dzienny - 70 zł
   
 • wieczorowy/okazjonalny - 100 zł
   
 • ślubny/ próba makijażu ślubnego* - 130 zł
   
 • przygotowanie pana młodego/makijaż dla mężczyzny - 40 zł

  *W przypadku wykonania wcześniej makijażu próbnego cena makijażu ślubnego wynosi 100 zł