BANDAŻE AROSHA


Zabiegi Arosha są skuteczną bronią w walce z wszelkimi niedoskonałościami skóry. Kluczowym produktem Arosha są bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. To skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających oraz nawilżających ciało. Wskazane są przy utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, rozstępach, cellulicie. Doskonale modelują sylwetkę oraz walczą z oznakami upływającego czasu.

Arosha, dzięki bogatej ofercie produktów, daje możliwość wykonywania ukierunkowanych zabiegów, skupiając się na newralgicznych miejscach ciała: nogi i pośladki, brzuch i talia, ramiona oraz piersi.

 


 

Rodzaje bandaży Arosha:

 

AQUA DRAIN - pomaga usuwać zastoje płynów i toksyn z organizmu, walczy z objawami cellulitu. Wspomaga drenaż limfatyczny oraz krążenie krwi. Daje efekt utraty do -3cm, nawet po pierwszym zabiegu.

Składniki aktywne:
sól z Morza Martwego, N.M.F. (naturalny składnik nawilżający)

 

SLIM CEL - efekt wyszczuplający, stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, likwiduje obrzęki, stymuluje przemianę materii oraz poprawia mikrokrążenie krwi.

Składniki aktywne:
Kofeina, Escyna, Ekstrakt z guarany

 

CEL TERM - efekt wyszczuplający, stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, działa drenująco, pomaga wyrzeźbić sylwetkę.

Składniki aktywne:
kofeina, wąkrotka azjatycka, wyciąg z Algi Brunatnej

 

LIPHO CEL - połączenie kofeiny i L-karnityny zmniejsza objętość trójglicerydów i adipocytów. Lipho Cel to skuteczne narzędzie do walki z cellulitem włóknistym oraz w przypadku zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

Składniki aktywne:
kofeina, L-karnityna, fosfatydylocholina, bromelina, bioflawonoidy

 

FIRM UP - bardzo bogaty w składniki aktywne bandaż. Działa przeciwutleniająco i nawilżająco. Mocno ujędrnia i modeluje sylwetkę. Wspomaga usuwanie nadmiaru wody z organizmu oraz walkę z cellulitem.

Składniki aktywne:
kolagen, elastyna, Kigelia afrykańska

 

LIFT PLUS - dzięki specjalnym właściwościom glonów, stymuluje aktywność fibroblastów, regenerując skórę, nadając jej elastyczność i napięcie. Wspomaga kuracje antystarzeniowe.

Składniki aktywne:
kwas hialuronowy, żeń-szeń, N.M.F. (naturalny czynnik nawilżający)

 

PUSH UP - widocznie poprawia wygląd biustu, modeluje jego kształt. Biust po zabiegu staje się pełniejszy. Skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności.

Składniki aktywne:
sarsapogenina, Kigelia afrykańska, kwas hialuronowy

 

 

Częstotliwość powtarzania procedur wynosi od dwóch do trzech zabiegów tygodniowo, w zależności od stopnia zaawansowania problemu i reakcji skóry na zabieg.

 

czas zabiegu: 60 minut

 

 • zabieg bez ampułki: 200 zł
   
 • zabieg z ampułką: 250 zł
   
 • seria 4 zabiegów bez ampułki: 650 zł
   
 • seria 4 zabiegów z ampułką: 800 zł
   
 • ujędrniający zabieg na biust (ampułka + masaż): 200 zł
   
 • ujędrniający zabieg na biust (ampułka + bandaż): 200 zł
   
 • seria 4 zabiegów na biust (2x ampułka + maska, 2x ampułka + bandaż): 650 zł