LINERASE 


LINERASE to jedyny dostępny na rynku ateloKOLAGEN typu I w formie iniekcji.
Jest nowym narzędziem w rękach naszych specjalistów zajmujących się medycyną anti aging, przeznaczonym do najdelikatniejszych okolic twarzy i ciała.

Linerase stanowi nową generację heterologicznego kolagenu typu I. To optymalny biomateriał do rekonstrukcji i odbudowy tkanek.

 


 

ODMŁADZAJĄCA MOC KOLAGENU

 

Co to jest ateloKOLAGEN?
AteloKOLAGEN LINERASE to bezpieczny, pozbawiony alergizujących telopeptydów kolagen typu I, przeznaczony do wykonywania w gabinetach medycyny estetycznej. Dzięki swojej wyjątkowej bioaktywności zwiększa liczbę fibroblastów, które odpowiadają za produkcję własnego kolagenu typu III.


Czy ateloKOLAGEN LINERASE jest bezpieczny?
Tak. To nowej generacji oczyszczony kolagen typu I do podawania śródskórnego. Nie wywołuje skutków ubocznych, ani reakcji alergicznych.


Czy ten zabieg jest dla mnie?
LINERASE można stosować profilaktycznie już po 25 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu lub leczniczo dla odzyskania utraconej jędrności, elastyczności i gęstości skóry.


Na jakie części ciała można stosować LINERASE?
Wysoki profil bezpieczeństwa i delikatność produktu LINERASE pozwala na jego zastosowanie w każdej, nawet najdelikatniejszej okolicy twarzy, jak i całego ciała. Szczególnie zalecany jest do stosowania w okolicy oczu, ust, dekolcie, szyi, powierzchni rąk.


Terapia biomateriałem wykazuje wysoką skuteczność w:

- regeneracji i odbudowie ubytków skórnych
- redukcji rozstępów i blizn zanikowych
- przywracaniu dłoniom młodego wyglądu
- leczeniu blizn
- redukcji zmarszczek i wiotkości skóry
- poprawie elastyczności i sprężystości skóry twarzy oraz całego ciała


Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg LINERASE jest mało inwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania zaczerwienienie, pieczenie, obrzęk, swędzenie, bądź tkliwość. Wszystkie powyższe objawy nie wymagają żadnej interwencji lekarza, ustępują samoistnie kilka minut po zabiegu lub maksymalnie w ciągu 3- 7 dni.


Jakich efektów oczekiwać?
Całkowita kuracja składa się z 2- 4 zabiegów  w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjenta. Pierwsze efekty są widoczne już po 7- 14 dniach. Po tym czasie widać różnicę w elastyczności, gęstości i blasku skóry.

 

Efekty: