Diego dalla Palma

Marka kochana przez klientki, która łączy dermo-kosmetyczną naukę z włoskim kultem piękna.

Diego dalla Palma jest marką ekskluzywną i stawiającą przed kosmetologami wymagania spełnienia najwyższych standardów jakości. Jest to włoska marka stworzona przez kultowego kreatora wizerunku Diego dalla Palma, przy współpracy z kosmetologami RVB. Połączenie to dało zupełnie nową jakość na profesjonalnym rynku pielęgnacji holistycznej.
Markę tę wyróżnia pełna indywidualizacja zabiegów, postawienie na pierwszym miejscu dobrego samopoczucia klienta, jakości kontaktu i relacji w gabinecie podczas zabiegu.

Każdy zabieg zawiera rytuał powitalny Diego dalla Palma tzw. „masaż otwierający” dekoltu, szyi i karku stosowany dla przywrócenia równowagi w ciele i umyśle.


Sercem zabiegów jest wielo-aktywny i biorewitalizujący 51+3 HYALU COMPLEX. W skład tego kompleksu wchodzi:
20 aminokwasów,
16 witamin,
6 pierwiastków śladowych i minerałów,
3 kwasy nukleinowe,
4 ceramidy,
2 osmo- protektory komórkowe,
3 kwasy hialuronowe.

Oparte na badaniach naukowych zabiegi i produkty są bezpieczne, działają dając efekty już po pierwszym zabiegu. Preparaty stymulują system immunologiczny skóry pobudzając ją do aktywności.

Diego dala palma przedstawia udowodnione rezultaty*:
- zwiększony metabolizm fibroblastów +36,8%
- zwiększona produkcja kolagenu +23,5%
- zwiększona produkcja elastyny +18,5%
- zwiększona ochrona przed stresem oksydacyjnym +20,6%
- zwiększona ochrona przed promieniowaniem UV +37,6%
- zwiększona ochrona przed substancjami zanieczyszczającymi +37,7%


*badania na 2%-owym 51+3 HYALU COMPLEX po 24 godzinach.
 

DO KAŻDEGO ZABIEGU NA TWARZ DIEGO DALLA PALMA 
PEELENG KAWITACYJNY, OXYBRAZJA LUB MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA
GRATIS!
 


Zabieg rewitalizujący ICON TIME


Chroni zasoby młodości skóry. Idealny od wieku 30 lat i powyżej. Przeznaczony do walki ze starzeniem się przyspieszanym przez czynniki zewnętrzne i procesy mikro-zapalne (InflammAging).

 

Cena zabiegu: 350 zł / 60 min.

Dowiedz się więcej o zabiegu

Wiek pokazywany przez naszą twarz nie jest wiekiem chronologicznym. To wiek biologiczny, o którym decydują mijające lata, starzenie się komórek, styl życia oraz środowisko, w którym żyjemy. Ponadto starzenie się jest procesem stopniowym i skóra potrzebuje specjalnych, ukierunkowanych zabiegów, które powinny być zmieniane wraz z upływem czasu i dopasowywane do poszczególnych pór roku.


Wskazania do zabiegu:

 • pierwsze oznaki starzenia się skóry
 • pierwsze zmarszczki mimiczne oraz statyczne
 • brak witalności i sprężystości skóry


Efekty zabiegu:

 • napięta, rozświetlona skóra
 • zwiększona sprężystość
 • zwiększona gęstość skóry
 • redukcja zmarszczek

Siła zabiegu:

System Anti - InflammAging. Stan zapalny to ważny mechanizm obronny przed czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi, które mogą mieś szkodliwe działanie na normalną aktywność tkanek. Ostatnie badania medyczne wykazały, że szereg czynników (styl życia, stres oksydacyjny, zanieczyszczenia, dieta) może zmieniać reakcje obronne skóry i inicjować procesy mikrozapalne, które przyspieszają starzenie się komórek. Zjawisko to nosi nazwę InflammAging. Proces ten osłabia funkcje bariery skóry i powoduje ciągłe formowanie się wolnych rodników. Skóra starzeje się szybciej, co prowadzi do suchości, zmarszczek, ciemnych plam i utraty elastyczności.

System Anti-InflammAging działa na trzech poziomach:

1. Redukuje uwalnianie mediatorów zapalenia
2. Poprawia funkcję skóry jako bariery
3. Hamuje uwalnianie neuropeptydów, które uczulają peryferyjne włókna nerwowe

Działanie systemu Anti-InflammAging wzbogacono pyłem mikro-srebra, który wzmacnia strukturę bariery skóry, chroni zasoby młodości, zwalcza podrażnieniai zabezpiecza grubośc oraz funkcjonowanie bariery naskórkowej. Pozostawia skórę bardziej miękką i lepiej nawodnioną.


Zabieg zagęszczający ICON TIME


Chroni strukturę wspomagająca skórę i koryguje oznaki jej wieku poprzez działanie „wypełniające”. Idealny dla wieku 40 lat i więcej oraz dla skóry dotkniętej zmarszczkami i utratą napięcia.

Zabiegi można łączyć z KOJĄCYM I RELAKSUJĄCYM ZABIEGIEM na okolice oczu ICON TIME.
 

Cena zabiegu: 390 zł / 60 min.

Dowiedz się więcej o zabiegu

Wiek pokazywany przez naszą twarz nie jest wiekiem chronologicznym. To wiek biologiczny, o którym decydują mijające lata, starzenie się komórek, styl życia oraz środowisko, w którym żyjemy. Ponadto starzenie się jest procesem stopniowym i skóra potrzebuje specjalnych, ukierunkowanych zabiegów, które powinny być zmieniane wraz z upływem czasu i dopasowywane do poszczególnych pór roku.

Proces starzenia się skóry spowodowany jest zmnieszoną produkcją włókien kolagenu i elastyny oraz ich niewłaściwą dystrybucją w przestrzeni. Powiązany jest również z nasileniem degradacji tych włókien pod wpływem "glikacji", w której cukier z diety przyłącza się do nich. Cukier ten powoduje twardnienie włókien kolagenu i elastyny, w wyniku czego tracą one elastyczność i zdolność wspomagania skóry. Prowadzi to do powstawania jeszcze głębszych zmarszczek. 


Wskazania do zabiegu:

 • utrata napięcia i elastyczności
 • głębokie zmarszczki
 • suchość skóry


Efekty zabiegu:

 • zwiększona sprężystość 
 • zwiększona gęstość skóry
 • redukcja zmarszczek
 • przywrócona witalność
 • poprawa nawilżenia skóry


Siła zabiegu: 

Peptydy pro derma (tripeptyd-10-cytruliny i algi pseudoalteromonas): stymulują produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny, reorganizują je w przestrzeni, stymulując produkcję dekoryny. To proteoglikan naturalnie występujący w skórze, który mieści sie między dwoma równoległymi włókienkami kolagenu i pomaga im, by stały się bardziej stabilne. Proces ten kontroluje także wielkość włókienek kolagenu, jednolitość ich średnicy oraz regularną dystrybucję, chroniąc odporność i elastyczność skóry.

Peptydy no- A.G.E.s (tripeptyd-1, acetylo 5-tetrapeptyd): zapobiegają formowaniu się A.G.E.s. To produkty końcowe zaawansowanej glikacji, którymi w skórze są włókna kolagenu i elastyny stwardniałe z powodu poprzecznych wiązań uformowanych między nimi a cukrem, by zwalczać zmarszczki, poluźnienie skóry i utratę napięcia.

Działanie peptydów bio-mimetycznych wzbogacono złotą kolageniną, bezcennym energizującym kompleksem peptydowym, zawierającym złoto koloidalne, które stymuluje formowanie się nowego kolagenu dla bardziej napiętej, sprężystej skóry oraz redukcji zmarszczek.

 


Zabieg nawilżający HYDRATION


Zabieg zapewnia bio-rewitalizację komórkową i wielowymiarowe nawadnianie. Uzupełnia wodę, odświeża i przywraca jędrność suchej, odwodnionej skórze.

Cena zabiegu:  350 zł / 60 min.

Dowiedz się więcej o zabiegu

Celem zabiegu jest przywrócenie optymalnego nawodnienia skóry oraz zmniejszenie dyskomfortu i napięcia powiązanego z suchą skórą. Spowalnia proces starzenia się skóry. 


Wskazania do zabiegu:

 • cienka, sucha, odwodniona skóra
 • skóra dotknięta działaniem czynników zewnętrznych (słońce, wiatr, zimno, klimatyzacja)


Efekty zabiegu:

 • przywrócenie optymalnego poziomu nawilżenia skóry
 • redukcja nieprzyjemnego uczucia napięcia 
 • redukcja zmarszczek
 • zwiększona jędrność i objętość skóry

Siła zabiegu:

HYALU4PLUMP - kwas hialuronowy to główny strukturalny i funkcjonalny komponent skóry. Jest głównym składnikiem skóry właściwej - najgłębszej warstwy, która odpowiada za jej jędrność i pulchność. Odgrywa również kluczową rolę w utrzymywaniu optymalnych poziomów nawodnienia we wszystkich warstwach skóry. Ultranawilżająca cząsteczka par excellance, kwas hialuronowy działa jak "gąbka" i jest niezbędna w zapobieganiu utraty wody i ochronie skóry przed odwodnieniem i starzeniem się.
HYALU4PLUMP to skalibrowany kompleks 4 różnych rodzajów kwasu hialuronowego o różnej wadze cząsteczkowej:

 • wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy- dla utrzymania wody na powierzchni skóry, wygładzając i chroniąc ją
 • średnio i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy - dla zachowania wody w środkowych warstwach naskórka i wzmocnienia funkcji bariery skóry
 • mini kwas hialuronowy, o bardzo niskiej wadze cząsteczkowej i bardzo dużej zfdolności penetracji, który pobudza regenerację w najgłębszych warstwach skóry i stymuluje produkcję "nowych substancji", dając znaczący efekt wypełnienia i spulchnienia

Zabieg odniawiający skórę REURFACE BRIGHT C


Zabieg zmniejszający widoczność zmarszczek, blizn potrądzikowych i nierównej cery oraz ciemnych plam różnego pochodzenia z poszanowaniem delikatnej równowagi skóry.

 

Cena zabiegu: 390 zł / 45 min.

Dowiedz się więcej o zabiegu

RESURFACE BRIGHT C to nowa era zabiegów odnowy skóry przywracających blask i zwalczających ciemne plamy.Reguluje produkcję melaniny i zwalcza wolne rodniki, zapewniając bardziej wyrównaną cerę i promienny, młodszy wygląd skóry. Celem zabiegu jest stymulacja odnowy komórkowej, zagęszczenie skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień oraz ograniczenie powstawania nowych.

Wskazania do zabiegu:

- zmarszczki, nierównomierny koloryt skóry

-  przebarwieniami różnego pochodzenia

Efekty zabiegu:

- natychmiast wygładzona skóra

- mniej widoczne zmarszczki

- rozjaśnionienie przebarwienia,

- wyrównany koloryt

 


 

 


Zabieg detoksykujący CELL DETOXIUM


Detoksykujący, dotleniający i rewitalizujący zabieg dla każdego typu cery, doskonale przygotowujący skórę do dalszej pielęgnacji.

 

cena zabiegu: 350 zł / 50 min. (z oczyszczeniem manualnym skóry 80 min.)

 

Dowiedz się więcej o zabiegu

Codzienny wpływ niekorzystnych czynników, takich jak stres, dym papierosowy, zanieczyszczenia, niekorzystne warunki atmosferyczne (nadmiar słońca, wiatr, mróz), przebywanie w klimatyzowanych, sztucznie oświetlonych pomieszczeniach oraz wielogodzinna praca przed komputerem, powodują kumulowanie się toksyn oraz redukcję unaczynienia skóry co wiąże się ze zmniejszoną dostawą tlenu. Skóra staje się niedotleniona, komórki mniej zdolne do produkowania energii niezbędnej do odnowy oraz aktywacji systemów obronnych do walki z wolnymi rodnikami i innymi aktywatorami starzenia. W konsekwencji, przy braku odpowiedniej pielęgnacji dochodzi do pojawienia się problemów z cerą, powstania zmarszczek statycznych, przebarwień oraz teleangiektazji.


          Wskazania do zabiegu:

 •  szara, zmęczona i niedotleniona skóra


          Efekty zabiegu:

 • zwiększenie dostawy tlenu do tkanek
 • oczyszczenie skóry z toksyn oraz jej rewitalizacja
 • promienna, rozświetlona skóra
 • uelastycznienie skóry


         Siła zabiegu:

 • OZONIDY- to wysoce stabilne formy ozonu uzyskiwane w drodze opatentowanego procesu, który łączy ozon – stabilizując go – z olejami roślinnymi. Ozon w ozonidach uwalnia tlen w kontakcie ze skórą. Stymuluje lokalne mikrokrążenie i pobudza produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, przywraca film hydrolipidowy. Reguluje uwalnianie tłuszczu oraz ma silne działanie oczyszczające, które sprawia, że nadaje się również do pielęgnacji skóry tłustej i zanieczyszczonej
 • Działa na zasadzie głębokiego odtrucia komórek, które jest możliwe dzięki kompleksowi CELLDETOXIUM stymulującemu eliminowanie substancji toksycznych. Ma działanie szokowe, podnosi poziom natlenienia tkanki stymulując mikrokrążenie w skórze. Zastosowany został także kwas alfa-liponowy, czyli naturalny przeciwutleniacz najnowszej generacji

Zabieg do skóry wrażliwej SENSITIVE


Wzmacniająca i kojąca pielęgnacja skóry wrażliwej i naczyniowej.

 

cena zabiegu:350 zł / 60 min.

 

Dowiedz się więcej o zabiegu

         Wskazania do zabiegu:

 • skóra delikatna, wrażliwa i naczyniowa
 • skóra dotknięta kuperozą i trądzikiem różowatym o różnym stopniu nasilenia
 • skóra przedwcześnie starzejąca się z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi
 • jako kuracja po ekspozycji na słońce oraz podrażnionej przez wiatr i mróz


         Efekty zabiegu:

 • przywrócenie naturalnej odporności fizjologicznej skóry
 • podwyższenie progu tolerancji skóry, zmniejszenie objawów związanych z nasilonym odczuwaniem dyskomfortu (swędzenie, mrowienie, ból)
 • redukcja zmarszczek
 • zwiększenie napięcia i elastyczności


         Siła zabiegu:

 • Ekskluzywny 51+3 HYALU COMPLEX™ dla wielo-aktywnej bio-rewitalizacji
 • Helixin- filtrat ze ślimaka o silnym działaniu regenerującym i gojącym- tworzy na skórze niewidzialny film ochronny
 • Neuropeptydy anty-podrażnieniowe i równoważące układ obronny
 • Witaminy E i F oraz ceramidy wzmacniają skórę i tworzą barierę ochronną dla czynników zewnętrznych
 • Bio-flawonoidy, które uszczelniają naczynia krwionośne i redukują zaczerwienienia
 • Masaż kojący, który został opracowany specjalnie do zabiegu Sensitive Diego Dalla Palma
 • Delikatne zapachy kosmetyków biorących udział w zabiegu
   

Widoczne i udowodnione rezultaty w aktywności komórkowej:
Redukcja mediatorów zapalenia - 35%*
Zwiększenie ochrony przed metalami ciężkimi + 38%**
Zwiększenie progu odporności przed środkami zewnętrznymi + 40%***

* badania in vitro acetylu tetrapaptydu-15 0,001%
** badania in vitro 2% kompleksu 51+3 HYALU COMPLEX™
*** badania in vivo acetylu tetrapaptydu-15 0,0015%

Wszystkie składniki wybrano tak, aby zredukować do minimum ryzyko alergii. Produkty nie zawierają alergenów pochodzących z perfum, alkoholu i konserwantów. Badania naukowe wykazały ponadto, że nawet śladowa zawartość metali ciężkich (nikiel, chrom, ołów) może spowodować reakcje alergiczne lub uczuleniowe, szczególnie u osób wrażliwych.

Każda partia produkcyjna jest analizowana pod katem zagwarantowania zawartości niklu, chromu i ołowiu poniżej 0,00001%. Testowane dermatologicznie i mikrobiologicznie.