ZABIEGI NA OKOLICĘ OCZU

 

Problem cieni pod oczami dotyka ponad 50% kobiet powyżej 30 roku życia. Skóra w okolicy oka jest bardzo delikatna i wymagająca. To właśnie oczy, w pierwszej kolejności, zdradzają naszą ogólną kondycję i wiek. Na początku cienie pojawiają się w kącikach oczu, z czasem jednak stają się widoczne na całym konturze oka. Smutne i zmęczone spojrzenie powoduje, że twarz wygląda kilka lat starzej.

Przyczyn powstawania cieni pod oczami jest wiele: 

 • zmęczenie
 • słaba mikrocyrkulacja
 • niezdrowy styl życia
 • dziedziczenie cieni


Przeciwwskazania do zabiegów medycyny estetycznej na okolicę oczu, to przede wszystkim:

 • choroba nowotworowa (w ciągu ostatnich 5 lat)
 • skaza krwotoczna, przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych
 • choroby autoimmunologiczne
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • aktywne zakażenie lub opryszczka

 

TEOXANE TEOSYAL REDENSITY

 

Redensity I i Redensity II to dużo więcej niż dwa produkty. To nowatorska i kompleksowa koncepcja odbudowy skóry. Dzięki zawartości unikalnych składników preparaty nadają się doskonale do szczególnie wrażliwych obszarów twarzy. Produkty zawierają naturalnie występujące w skórze:

- Kwas hialuronowy 15mg/g

- Kompleks Odnawiający Skórę:

 • 8 aminokwasów:
  glicyna, lizyna, treonina, prolina (stymulują wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny), izoleucyna, leucyna, walina (regulują procesy gojenia i odbudowy tkanek), arginina (reguluje prawidłowe nawilżenie górnych warstw skóry)

   
 • 3 antyoksydanty
   
 • glutation (biomarker procesu starzenia, neutralizuje wolne rodniki tlenowe)
   
 • N-Acetylo-L-Cysteina (niezbędne w syntezie glutationu)
   
 • kwas liponowy (reguluje metabolizm glutationu i wydłuża czas jego aktywności)
   
 • 2 minerały: cynk, miedź (zwiększają proliferację i powstawanie nowych komórek)
   
 • 1 witaminę: B6 (niezbędna w metabolizmie komórek skóry)
   

Kompleks TEOSYAL Redensity I i II zawiera także lidokainę – substancję znieczulającą, zapewniającą komfort podczas zabiegu iniekcji.

 

 

REDENSITY I 

 

Nowa koncepcja zabiegu odbudowy skóry z wykorzystaniem kwasu hialuronowego łączy w sobie techniki wypełniania i mezoterapii.

Formuła TEOSYAL Redensity I zawiera wysokiej jakości nieusieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego o właściwościach głęboko nawilżających oraz wyselekcjonowane składniki wspomagające proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej.

Podczas zabiegu żel podawany jest śródskórnie lub podskórnie wzdłuż linii zmarszczek. Technika powierzchownych mikrowkłuć do naskórka sprawia, że produkt dozowany jest w takiej samej ilości na całej powierzchni.

Zalecana jest wiotkiej i pozbawionej blasku skórze pokrytej drobnymi zmarszczkami. 

Efekty są widoczne natychmiast po pierwszej sesji.
Po zabiegu rysy twarzy stają się wyraźnie wygładzone, obserwujemy także zanik tzw. ciemnych obszarów. Skóra ma ładniejszy kolor, jest zagęszczona, gładka oraz odpowiednio nawilżona, dzięki czemu odbija światło i jest pełna blasku.
Preparat można stosować na twarzy, szyi oraz dekolcie.


Kuracja TEOSYAL Redensity I składa się z protokołu trzech sesji przeprowadzanych co trzy tygodnie. W celu utrzymania optymalnych efektów zaleca się powtarzanie protokołu 2-3 razy w roku.

 

 

REDENSITY II

 

Produkt dedykowany leczeniu okolicy podkrążonego oka.

Formuła  TEOSYAL Redensity II oparta jest na kwasie hialuronowym, specjalnie zaprojektowanym do delikatnej okolicy oka. Jest żelem o niskich właściwościach higroskopijnych, z optymalnie dostosowanymi właściwościami mechanicznymi, wywierającym minimalny nacisk na tkanki, tak aby do minimum ograniczyć ryzyko powstawania obrzęku.
Wiskoelastyczność tego żelu jest tak dobrana, aby „otulić” obszar wokół oczu.

TEOSYAL Redensity II, na tle innych wypełniaczy, wyróżnia się tym, że umożliwia doskonałą kontrolę rozmieszczenia produktu przy ułatwionej technice podawania. Jest przeznaczony do zabiegów okolic oczu a także do delikatnych zmarszczek, zapewniając naturalną, bezpieczną i długotrwałą korekcję.
Preparat jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn z podkrążonymi oczami. 

Zabieg z wykorzystaniem tego preparatu przeznaczony jest tylko dla pewnej grupy pacjentów. Produkt nie jest wskazany do leczenia przebarwień pigmentacyjnych oraz dla osób z dużymi workami pod oczami.

TEOSYAL Redensity II zapewnia długotrwałą korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi. 
Rezultat widoczny jest natychmiast po zabiegu. Efekt utrzymuje się średnio przez 12 miesięcy.