PEELING KAWITACYJNY

 

Zabieg wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tego dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Następuje bezinwazyjne oczyszczanie naskórka i usunięcie zalegających resztek kosmetyków. Komórki znajdujące się głębiej poddawane są działaniu fali o charakterze biostymulującym.


Peeling kawitacyjny nadaje się do każdego typu cery, doskonale łączy się z innymi zabiegami. Skóra jest odpowiednio wygładzona i przygotowana na przyjęcie kolejnych substancji odżywczych.

Po zabiegu nakładana jest odpowiednia do potrzeb skóry maska oraz krem marki Diego dalla Palma. Zabieg obejmuje skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Cena zabiegu: 230 zł


 

OKSYBRAZJA

 

​​Nazywana jest inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową. Jest to rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnego aplikatora.

Zabieg ten jest skuteczną, a zarazem bezpieczną metodą złuszczania naskórka, umożliwiająca przeprowadzenie go u osób z cerą naczynkową, wrażliwą i delikatną. Podstawowym działaniem oksybrazji jest złuszczenie powierzchownych warstw naskórka, co powoduje regeneracje naskórka. Wielokrotne stosowanie zabiegu oksybrazji pobudza produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna, a powierzchowne zmarszczki ulegają spłyceniu. Oprócz złuszczania w oksybrazji stosuje się terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.
 

Po zabiegu nakładana jest odpowiednia do potrzeb skóry maska oraz krem marki Diego dalla Palma. Zabieg obejmuje skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Cena zabiegu: 260 zł

 

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA​

 

Mikrodermabrazja to peeling mechaniczny polegający na stopniowym złuszczaniu naskórka, pod stałą kontrolą wizualną, przy pomocy urządzenia posiadającego specjalne głowice ścierające. Górne warstwy naskórka zostają usunięte, wskutek czego skóra zostaje pobudzona do regeneracji.

Zabieg mikrodermabrazji rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, wygładza drobne zmarszczki oraz zmniejsza widoczność porów.

Po zabiegu nakładana jest odpowiednia do potrzeb skóry maska oraz krem marki Diego dalla Palma.
 Zabieg obejmuje skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Cena zabiegu: 250 zł