MEZOTERAPIA IGŁOWA

 

Jest to w zasadzie grupa zabiegów mających taką samą technikę iniekcji. Polega ona na podawaniu preparatów/koktajli z dodatkami w powierzchowną warstwę skóry.
Celem jest jej regeneracja, odbudowa, głębokie nawilżenie oraz napięcie. Dotyczy ona przede wszystkim płytkich zmarszczek, głębokie wymagają bardziej inwazyjnego działania kwasem hialuronowym usieciowanym. 

Zarówno mezoterapia igłowa, w której jednym z produktów jest kwas hialuronowy, jak i osocze bogatopłytkowe jest stosowana m.in.  w przygotowaniu skóry do sezonu letniego oraz po jego zakończeniu. 

Najlepsze i najtrwalsze efekty przynosci regularnie powtarzana, choć już pierwszy zabieg wywołuje widoczne zmiany.

 

Przeciwwskazania do zabiegów mezoterapii igłowej, to przede wszystkim:

 • choroba nowotworowa (w ciągu ostatnich 5 lat)
 • skaza krwotoczna, przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych
 • choroby autoimmunologiczne
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • aktywne zakażenie lub opryszczka

 

TEOXANE TEOSYAL MESO

 

Opracowany z myślą o zabiegach nawilżających i poprawiających jakość skóry.

Może być stosowany również jako zabezpieczenie przed pojawieniem się zmarszczek i bruzd, na tak wrażliwych obszarach jak twarz, szyja czy dekolt. Żelem TEOSYAL  Meso wykonujemy mezoteriapię, czyli nakłuwamy płytko skórę w niewielkich odstępach lub podajemy preparat śródskórnie w postaci niewielkich pęcherzyków.​

Wskazania: rewitalizacja i nawilżenie skóry

Efekt: uzyskujemy znacznie wygładzoną, bardziej napiętą, gęstszą i jędrną skórę.

 

TEOXANE TEOSYAL REDENSITY I

 

Nowa koncepcja zabiegu odbudowy skóry z wykorzystaniem kwasu hialuronowego łączy w sobie techniki wypełniania i mezoterapii.

To nowatorska i kompleksowa koncepcja odbudowy skóry. Dzięki zawartości unikalnych składników preparaty nadają się doskonale do szczególnie wrażliwych obszarów twarzy.


Zawiera naturalnie występujące w skórze:

Kwas hialuronowy 15mg/g

Kompleks Odnawiający Skórę:

 • 8 aminokwasów: glicyna, lizyna, treonina, prolina (stymulują wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny), izoleucyna, leucyna, walina (regulują procesy gojenia i odbudowy tkanek), arginina (reguluje prawidłowe nawilżenie górnych warstw skóry)
 • 3 antyoksydanty
 • glutation (biomarker procesu starzenia, neutralizuje wolne rodniki tlenowe)
 • N-Acetylo-L-Cysteina (niezbędne w syntezie glutationu)
 • kwas liponowy (reguluje metabolizm glutationu i wydłuża czas jego aktywności)
 • 2 minerały: cynk, miedź (zwiększają proliferację i powstawanie nowych komórek)
 • 1 witaminę: B6 (niezbędna w metabolizmie komórek skóry)​

Kompleks TEOSYAL Redensity I zawiera także lidokainę – substancję znieczulającą, zapewniającą komfort podczas zabiegu iniekcji.

Formuła TEOSYAL Redensity I zawiera wysokiej jakości nieusieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego o właściwościach głęboko nawilżających oraz wyselekcjonowane składniki wspomagające proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej.

Podczas zabiegu żel podawany jest śródskórnie lub podskórnie wzdłuż linii zmarszczek. Technika powierzchownych mikrowkłuć do naskórka sprawia, że produkt dozowany jest w takiej samej ilości na całej powierzchni. Preparat można stosować na twarzy, szyi oraz dekolcie.

Wskazania: zalecana jest wiotkiej i pozbawionej blasku skórze pokrytej drobnymi zmarszczkami w celu odbudowy i zagęszczenia skóry

Efekty: widoczne natychmiast po pierwszej sesji, po zabiegu rysy twarzy stają się wyraźnie wygładzone, obserwujemy także zanik tzw. ciemnych obszarów. Skóra ma ładniejszy kolor, jest zagęszczona, gładka oraz odpowiednio nawilżona, dzięki czemu odbija światło i jest pełna blasku.

Kuracja TEOSYAL Redensity I składa się z protokołu trzech sesji przeprowadzanych co trzy tygodnie. W celu utrzymania optymalnych efektów zaleca się powtarzanie protokołu 2-3 razy w roku.

 

PRINCESS RICH


Nieusieciowany kwas hialuronowy stosowany w zabiegach mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu.

Zawiera 18 mg/ml kwasu hialuronowego i najwyższe stężenie glicerolu (20 mg/ml) wśród obecnych na rynku produktów do mezoterapii, co decyduje o jakości i efektywności zabiegu.
Głęboko nawilża i odżywia skórę, pozwalając zachować jej naturalną młodość, napięcie i elastyczność. Jest idealnym preparatem stworzonym do iniekcji do naskórka lub głębszych warstw skóry, który działa jako wypełniacz małych zmarszczek takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki wokół ust oraz doskonale poprawia gęstość skóry.

Dzięki najnowszej technologii ART (Advanced Rejuvination Technology) Princess Rich perfekcyjnie kumuluje nawilżające właściwości naturalnego kwasu hialuronowego i glicerolu. Za pomocą wiązań wodorowych glicerol tworzy „ochronny płaszcz” wokół cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze właściwej, sprawiając, że kwas „korzysta” z jego właściwości odpornościowych – termicznych, mechanicznych i enzymatycznych. To skuteczna zapora przed inwazją wolnych rodników. W konsekwencji kwas hialuronowy łatwiej i skuteczniej zatrzymuje wodę, co intensyfikuje proces nawilżenia skóry.

Zawarty w preparacie glicerol o właściwościach stabilizujących i antyseptycznych zapewnia sześciokrotnie większą moc nawilżenia, przez co efekty mezoterapii wykorzystującej Princess Rich utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku innych produktów. Skóra przez długi czas zachowuje elastyczność, napięcie i blask.